Kuidas ennustusi tehes rahast mitte ilma jääda?

Kuigi paljud võiksid süvenemata öelda, et kihlvedusid tehes lahutatakse lihtsalt meelt ning rahale ei mõelda, siis tegelikult pole see tõsi, kuna just võiduvõimalus eristab spordiennustusi tavalisest pöidlahoidmisest. Kihlveod on korraldajate jaoks äri.

Kihlveoportaal pole heategevusasutus ning ettevõtte jaoks ei sõltu raha teenimine õnnest. Seda tasub enne panuste tegemist endale teadvustada, kuna vaid siis suudate vastutustundlikult suhtuda nii võitudesse kui kaotustesse.    

Kihlveod on kahtlemata üks koht, kus meeles pidada vanasõna “Parem varblane peos kui tuvi katusel”. Kuidas seda mõista? Väga lihtne – turvalisem on teha suuremaid panuseid kindlamatele võitudele ning väiksemaid panuseid mitte nii kindlatele võitudele. Tihtipeale juhinduvad inimesed küll ütlusest “Kes ei riski, see ka ei võida”. Samas viib selline suhtumine ka mõtlematute otsuste vastuvõtmiseni, mida tuleb pärast kahetseda. Enne panuse tegemist vastake alati ausalt küsimusele – kui veendunud ma olen, et just see meeskond võidab? Mida suurem teie veendumus, seda rohkem põhineb see loodetavasti ka teie teadmistel mõlemast meeskonnast ning seda suuremat panust võite endale lubada. Kui võit tuleb teie meelest vaid 50:50 tõenäosusega, ei maksa ka panuse suurusega liialdada.

Teine oluline põhimõte, millega arvestada, et mitte rahast ilma jääda, on konkreetsete ja realistlike eesmärkide seadmine. Ei maksa arvata, et iga panus on hea ning iga kaotus on vaid pisiasi. Tegemist on teie rahakotiga, mitte veekraaniga, kust alati ühtmoodi vett tuleb. Seadke eesmärk, mitu eurot soovite kihlvedudega teenida. Eesmärk olgu reaalne ja ja panustatava summaga proportsioonis. Algul võib see näida ebavajalik ja tüütu, kuid tegelikult aitab see teid hetkedel, kui tunnete survet teha mõni suur ja riskantne panus.

Kolmas asi, mida teie rahakott kindlasti soovitaks, kui see rääkida oskaks – kandke regulaarselt võiduraha oma pangakontole. Oleme ausad – kuniks raha on netiportaalis, pole tegemist teie teenitud rahaga, vaid rahaga, mille võite juba homme mõnele riskantsele panusele teha ning kaotada. Teenitud rahaks võib lugeda vaid seda, mis ei naase panusekaruselli, kuid mille kulutate millelegi muule.

Kihlveod on suurepärane sõber, kuna paljudes muudes eluvaldkondades tuleb põnevusest puudu. Samas ärge laskel hasardil oma raha üle kontrolli omada. Olge enda vastu aus ning seadke põhimõtted, millest kinni peate. Kihlvedudel raha kaotada oskab igaüks, kuid teenida vaid see, kes on nutikas.

https://www.optibetsport.ee/

Author :