Kümme sammu eduni spordiennustustel

Spordiennustustel osaledes ning panuseid tehes soovib igaüks meist suuri võite saada. See on iseenesestmõistetav, ent igaühel, kes seda kordki teinud on, tekib küsimus, et kas on mõni retsept oma võiduvõimaluste maksimaalseks suurendamiseks. Tore ju oleks, ent sport juba on selline valdkond, kus tulemust mõjutavad väga erinevad asjaolud. Siiski on mõningad trikid, mis võidu tõenäolisemaks teevad.

  1. Tunne seda spordiala, millele panuseid teed. Panuste tegemine sellistele võistlustele, millest sa kuigi palju ei tea, pole mõttekas ning see on lihtsalt aja raiskamine, raha tuuldeloopimisest rääkimata.
  2. Alati ei võida see, kellele pöialt hoiad. Kuigi me tahaksime, et meie lemmiktiim alati võidab, siis oleme realistlikud – nii see pole. Kui vastasmeeskonnal on suurem võiduvõimalus, siis sa ei ole neile panustades oma lojaalsust reetnud. Jutt on ikkagi rahast, mistõttu tuleb panuseid teha nii, et sellel ikka mingi mõte oleks.
  3. Tasub enda kätt proovida erinevate ennustusportaalide juures. Elamine just praegu, 21. sajandil, annab palju eeliseid. Näiteks on võimalik teenusepakkujaid vahetada mitte ainult kohalikul, aga ka globaalsel tasandil. Interneti vahendusel välismaise kihlveokontori juures panustades tasub muidugi uurida, kas sinu riigist mängimine ning Eesti pangakonto on ikka toetatud. Võttes arvesse, et välismaiste kihlveokontorite turg ja mänguplats on suuremad, on võimalus saada ka suuremaid võite. Rääkimata sellest, et erinevad portaalid pakuvad erinevaid koefitsiente.
  4. Mida vähem panuseid teed, seda parem. Paljudele näib, et kui teed palju erinevaid panuseid erinevatele mängudele, on ka võiduvõimalus suurem. Nii ei pruugi aga üldse olla. Üks edukas panus on igatahes kümme korda tulusam kui kümme kehva panust. Nii ka kulutad rohkem – lootes võita palju, kulutate palju raha ning heal juhul saate sellest ainult osa tagasi.
  5. Vältige kiusatust teha panuseid ainult seetõttu, et hind ja koefitsient näivad head. Eriti siis, kui tegu on vähetuntud spordialaga.
  6. Ei tasu karta vähepopulaarseid pakkumisi. See ei tähenda sugui, et need halvemad oleksid.
  7. Veendu, et mõistad kihlveokontori kõiki tingimusi.
  8. Kasuta panuseid tehes tervet mõistust, mitte tundeid. Kui vastasmeeskond on tugevam, siis panus sinu lemmikule, ent nõrgemale meeskonnale, võitu ei too.
  9. Vali panuste tegemiseks kõige õigem hetk.
  10. Rahaliselt võib ära tasuda ka vähepopulaarsetele spordialade (spordiennustus) vastu huvi tundmine.
Author :