Kuulsused, kes naudivad hasartmänge

Hasartmängudel on erinevaid kodusid. Need võivad elada virtuaalses keskkonnas, mis pakub küll lihtlabaseid mängukesi, aga ka tõsiseid pokkeriõhtuid koos päris vastastega kõigist maailma otsadest.

Samuti elutsevad nad väikestes tumedates mängusaalides, kus segunevad suitsulõhn ja paljude mänguautomaatide loodud helid. Kuid mõned hasartmängud on sattunud ka sinna, kus kõlab elus muusika, kus kujundus on tasemel ning teenindus kvaliteetne. Sinna satuvad kõige sagedamini ka kuulsused. Siin on mõned tuntud inimesed, kel meeldib aeg-ajalt oma jalga kasiinodesse tõsta.

  • Hollywoodi näitleja Catherine Zeta-Jones, keda tunneme näiteks filmidest “Oceani 12”, “Red 2” ja “Chicago” satub aeg-ajalt kollase ajakirjanduse huviorbiiti, kuna vaimustub kasiinomängudest. Räägitakse, et ta on kirglik bingomängija, kuna tema ise olevat selles mängus kunagi märkimisväärse summa võitnud.
  • Omal ajal maailma parimaks korvpalluriks tunnistatud Michael Jordan hakkas hiljem tegelema palju rahulikuma golfimänguga. Samuti armastavat ta pokkerit ning nautivat ka täringumäng crapsi. Kuigi käisid kõlakad, et just liialdamine hasartmängudega pani Jordani profikarjäärile punkti, siis ütleb korvpallur ise, et kasiinoskäik on vaid puhkuse ja meelelahutuse viis ning ei midagi enamat.
  • Seltskonnadaam Paris Hilton on kätt proovinud nii näitlemises, muusikas kui ka disainis ning ei ole kunagi varjanud, et kasiino mängud talle meeldivad. Võimalik, et mängulauas on ta isegi osavam kui eelpool nimetatud tegevuste juures. Kord võitnud ta oma sünnipäeval Las Vegases 30 000 dollarit.
  • Matthew Perry nimi ei pruugi kohe tuttav olla, ent “Sõprade” Chandlerit mäletavad ju kõik. Tuleb välja, et Perry on kirglik pokkerisõber, kes on omal ajal “Celebrity Poker Showdown’is” ka teiste kuulsuste vastu kätt proovinud. Need, kes on Perry’t pokkerilaua taga näinud, ütlevad, et tema trump on näiteoskus. Tema pidevalt rahulik näoilme ei lase vastastel aimatagi, mida mees tegelikult mõtleb.
  • Leonardo DiCaprio armastab kauneid naisi ning kasiinomänge suurtele panustele. Ta püüab külastada privaatseid klubisid, kuna soovib vältida fänne ning ajakirjandust, kes iga tema sammu jälgivad.

Näitlejad võitlevad tihti depressiooni ning erinevate sõltuvustega, kuna väliselt laitmatul elul puuduvat tõeline sisu. Võimalik, et see ongi põhjus, miks nad otsivad unustust kasiinodest, mis pakuvad adrenaliini ning ka ehedat võidu- ning kaotuse tunnet.

 

Author :