Minu kogemus Blackjack’is.

Igaüks, kes kunagi on proovinud õnne Blackjack’i mängus teab, et tegelikult mängu kontseptsioon pole üldse nii keeruline ning Blackjacki või õnnelike kaartide kombinatsiooni saamine on samuti üsna lihtne. Samuti, tõenäosus, et Blackjack peitub diileri kaartides, on üsna väike.

Ka mina, kui esimest korda proovisin oma õnne Blackjack mängus, olin üllatunud, kui häid kaarte on võimalik saada enda kätte tundes vaid mängupõhireegleid ja tehes lihtsaid matemaatilisi rehkendusi. Mitte niisama öeldakse, et Blackjack on kaardimäng, mille abil on võimalik raha teenida, kuigi, tuleb tõdeda, et mitte algajad. On olemas erinevaid strateegiaid, kuidas Blackjacki edukamalt mängida.

Kus mina Blackjacki mängin?

Arvestades asjaoluga, et mul on prekond ja ma käin igapäevaselt tööl, siis parema meelega kasutan online kasiino ja mängusaalide võimalusi – mängides nii mänguautomaatidel kui ka kaardimänge. See on suurepärane viis tutvuda suure mänguvalikuga ning ka võimalus teenida mõni lisaeuro. Registreerudes online kasiino keskkonda, palutakse tavaliselt teha esimene sissemakse, milleks on 5 eurot. Ma arvan, et nõustute, et seda pole üldse palju. Online kasiinod pakuvad tihtipeale erinevaid boonuseid just uutele mängijatele, et alustamine oleks lihtsam ja, et ei oleks nii palju isiklikke väljaminekuid. Võidu väljamakseid võib teha ükskõik mis summas. Mina näiteks olen määranud endale mängulimiidi ja mängus hoian vaid võidetud raha, et ei kannataks meie pere eelarve.

 

Mida peaks teadma Blackjacki kohta?

Blackjack on kõige paremini tuntud “Pontoon” nime all. Mujal maailmas nimetatakse seda ka lihtsalt – 21. Mängu põhieesmärk on saada kaardikombinatsioon, mis un tugevam kui diileri käsi. Tugevaid kombinatsioone on võimalik saada üsna lihtsalt, sest tõenäosus, et diileri käes on maagiline kombinatsioon, on üsna väike. Tuleb meeles pidada, et mitte kõik kombinatsioonid, mille väärtuseks on 21, pole siiski Blackjack. Blackjacki kombinatsiooni moodustab kaks kaarti – äss ja kaardid, mille väärtuseks on kümme ehk ükskõik mis kaart alustades 10st ja lõpetades kuningaga.

 

Nagu näha, Blackjack’i võidu võimalus on väga suur. Tundub isegi uskumatu, et päris alguses oli Blackjack nii ebapopulaarne, et kasiinod ja mängusaalid isegi maksid inimestele, et need seda mängu mängiksid. Tänapäeval aga see on üks populaarseim kaardimäng maailmas ja seda nimetatakse isegi kasiino kuningaks.

 

Author :